לוגו פיגוז הפעלות

אודות

מאז שנת 2006

ניסיון הוא הנכס החשוב ביותר שלנו!

פיגוז הפעלות » אודות

עלינו

כיצד זה התחיל, עלינו ומטרתינו

טל בונדה מנהל ומייסד "פיגוז הפעלות" עסק שנים רבות באימון כדורסל לילדים (10 שנות אימון, הסמכה ממכון וינגייט)
ובשנת 2006 מתוך הזיקה לעולם הספורט והתקשורת הטובה עם ילדים הוקם המיזם של "פיגוז הפעלות".
כיום אנחנו פעילים בכל חלקי הארץ, ונותנים שירותים הן לקהל הפרטיים (מסיבות ימי הולדת, בר מצווה) והן לגופים מוסדיים (מתנ"סים, חברות וכיוצ"ב).

את הפעלות שלנו, למעט הפעלת לייזר טאג ליום הולדת, אנחנו הגינו, יצרנו, ליטשנו, תיקנו, למדנו מטעויות שיפרנו עוד ועוד…והבאנו לידי מוצר על גבול המושלם.
מטרתנו היא להעניק לכל ילד וילד הנאה וחוויה יוצאת דופן.
כבוד לזולת, משחק הוגן, הזדמנות שווה לכל ילד, הינם ערכים שהם בבחינת נר לרגלנו ואנו משתדלים להטמיע אותם באמצעות הפעלות לילדים.
הביקורות הטובות מהילדים ומהמבוגרים הם אלו שנותנים לנו את הכוח להמשיך ולהעניק עוד חוויות נוספות לעוד ועוד ילדים ומבוגרים.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת ובכל עניין.

לקוחות מספרים

עידית גושן

"המלצה על אולמפיאדת זה" ב"

המלצה על אולמפיאדת זה" ב - טל בונדה פיגוז הפעלות. אולמפיאדת זה"ב היא תחנות ספורט מגוונות המשלבות זה"ב בהן התלמידים לומדים את כללי הבטיחות. התחנות מתאימות לכל הגילאים מא' -ו' . התחנות מהנות משלבות בתוכן זריזות ומהירות , היסח הדעת , חצייה בטוחה, סבלנות, איפוק , וזכות קדימה. תלמידי בית ספר מורשה והצוות החינוכי נהנו מאוד . כרכזת זה" ב אזמין אותו שוב לבית הספר וממליצה בחום על ההפעלה. עידית גושן
02/03/2020

רחל נוסבאום

"בר מצווה לנדב"

בני נדב ו33 חבריו לכיתה חגגו בר מצוה יחד עם טל מאוטו ספיד על גג ביתינו. כל הילדים השתתפו במגוון הפעילויות והמשחקים ונהנו מאד. גם אחיו בן ה 15 ודודו בן ה 30 של בר המצוה רצו לשחק. טל ארגן את האירוע המוצלח מהתחלתו עד סופו כולל מוסיקה קצבית. תודה רבה. בברכה, רחל נוסבאום
19/11/2008

אורית

"כיף גדול"

טל יקר, ביום שישי האחרון חגגנו לבננו יום הולדת 6. המסיבה הוכתרה בכותרת "כדורסלדת" ובהנחייתך היתה פשוט נפלאה. בכשרון רב הצלחת לגרום לכל הילדים - בנים ובנות - להשתתף ולהנות מאד לכל אורך המסיבה. היה מקסים!!! כיף גדול למשתתפים, להורים שנהנו לראות את הילדים מאושרים, ובעיקר ל"ילד היומולדת", שבתבונתך וכישרונך הצבת במרכז. כבר חלפו כמה ימים מאז המסיבה ואנחנו עדיין מקבלים מחמאות על ההפעלה. תודה רבה!!
21/06/2016

שירי

"יומולדת אולימפיאדה"

המפעיל היה מעולה, הילדים היו מרוכזים ושתפו פעולה ללא צורך בווליום חזק או התערבות הורים. הילדים נהנו מאוד והאירוע היה מוצלח ומהנה! תודה רבה!
17/12/2019

שמרית

"יום הולדת 6 לגן"

אתמול ערכנו יום הולדת לארבעה ילדים בגן חובה עם המפעיל טל במודיעין. המפעיל היה מקסים, סובלני ורגוע. הופתעתי עד כמה כל הילדים היו קשובים מהרגע הראשון עד האחרון, שיתפו פעולה ונהנו בטרוף. מזמן לא נתקלתי במפעיל שמחזיק בצורה כזו את הכיתה במשך כל האירוע. היה תענוג והילדים מאושרים!! תודה רבה לטל המקסים!
15/12/2019

חיפוש באתר

להזמנת ההפעלה

חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם